Ubytovanie

Prehľad našich izieb

4 podlažia

26 izieb

62 lôžok

Nástup (Check-in): od 14:00 hod / Odchod (Check-out): do 10:00 hod.

Naše ubytovacie zariadenie poskytuje návštevníkom ubytovanie v novozrekonštruovaných izbách a apartmánoch v roku 2021, ale aj pôvodných 2, 3 a 4-lôžkových izbách.
- 18 novozrekonštruovaných izieb a 2 novozrekonštruované apartmány (1.-3. poschodie) majú vlastné sociálne zariadenie (umývadlo, sprcha, WC) a sú vybavené plochou TV so satelitnymi programami.
- 6 nezrekonštruovaných izieb má spoločné sociálne zariadenie, TV a wifi na chodbe, a na izbách je umývadlo ( 4. poschodie)
1. poschodie - (novzrekonštruované izby):
- 2x apartmán s kuchynkou, 2x 3-lôžková izba
2. poschodie - (novozrekonštruované izby):
- 5x 2-lôžková izba, 1x 3-lôžková izba
3. poschodie - (novozrekonštruované izby):
- 9x 2-lôžková izba, 1x 3-lôžková izba
4. poschodie - (nezrekonštruované izby):
- 2x 2-lôžková izba, 2x 3-lôžková izba, 2x 4-lôžková izba


Pedagogickým a nepedagogickým zamestnancom školstva poskytujeme zľavu na ubytovaní 10% z ceny ubytovania.

Apartmán pre 4 osoby

APARTMÁN

Vkusne zariadený nefajčiarsky apartmán o rozlohe 40 m2 disponuje obývačkou, spálňou a priestrannou predsieňou s kuchynkou. Apartmán je vhodný pre 2 – 4 osoby. V spálni je pohodlná manželská posteľ s rozmermi 200x180 cm, obývačka je vybavená rozkladacím gaučom s rozmermi 190 x 160 cm, ktorý slúži aj ako prístelka. Apartmán ďalej disponuje vlastnou kúpeľnou so sprchou, samostatnou toaletou, priestranným šatníkom a malou chladničkou. Samozrejmosťou je internetové Wi-Fi pripojenie na izbách v celom hoteli. Apartmán je vybavený aj plochou TV so satelitnými stanicami.
Izby po rekonštrukcii

DVOJLÔŽKOVÁ IZBA (STANDART) S MANŽELSKOU POSTEĽOU

Dvojlôžková nefajčiarska izba (13 m2) s manželskou posteľou 200 x 180 cm má vlastné sociálne zariadenie so sprchou a toaletou. Na izbe je k dispozícii TV s plochou obrazvkou. Samozrejmosťou je internetové Wi-Fi pripojenie.
Izby po rekonštrukcii

DVOJLÔŽKOVÁ IZBA (STANDART) S ODDELENÝMI POSTEĽAMI

Dvojlôžková nefajčiarska izba (13 m2) s oddelenými posteľami 200 x 90 cm má vlastné sociálne zariadenie so sprchou a toaletou. Na izbe je k dispozícii TV s plochou obrazvkou. Samozrejmosťou je internetové Wi-Fi pripojenie.
Izby po rekonštrukcii

TROJLÔŽKOVÁ IZBA (STANDART) S ODDELENÝMI POSTEĽAMI

Trojlôžková nefajčiarska izba (15 m2) s oddelenými posteľami 200 x 90 cm má vlastné sociálne zariadenie so sprchou a toaletou. Na izbe je k dispozícii TV s plochou obrazvkou. Samozrejmosťou je internetové Wi-Fi pripojenie.
Izby po čiastočnej rekonštrukcii

DVOJLÔŽKOVÁ IZBA (TOURIST) S ODDELENÝMI POSTEĽAMI

Dvojlôžková nefajčiarska izba (14 m2) s dvoma posteľami 200 x 90 cm je vybavená umývadlom a šatníkom. Sociálne zariadenie (sprcha a WC) a TV sú umiestnené na spoločnej chodbe.
Izby po čiastočnej rekonštrukcii

TROJLÔŽKOVÁ IZBA (TOURIST) S ODDELENÝMI POSTEĽAMI

Trojlôžková nefajčiarska izba (16 m2) s troma posteľami 200 x 90 cm je vybavená umývadlom a šatníkom. Sociálne zariadenie (sprcha a WC) a TV sú umiestnené na spoločnej chodbe.
Izby po čiastočnej rekonštrukcii

ŠTVORLÔŽKOVÁ IZBA (TOURIST) S ODDELENÝMI POSTEĽAMI

Štvorlôžková nefajčiarska izba (19 m2) so štyrmi posteľami 200 x 90 cm je vybavená umývadlom a šatníkom. Sociálne zariadenie (sprcha a WC) a TV sú umiestnené na spoločnej chodbe.

Informácie

Ubytovacie a stravovacie zariadenie MŠVVaŠ SR v Trenčianskych Tepliciach. Domov SZSU je priamo riadenou organizáciou Ministerstva školstva, vedy výskumu a športu Slovenskej republiky.

Kontakty

Adresa: Partizánska ulica č. 11
914 51 Trenčianske Teplice

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel: 032/655 23 01

Naše zložky

Spevácky zbor slovenských učiteľov:
www.spevackyzbor.sk
Komorný orchester slovenských učiteľov:
www.kosu6.webnode.sk
Ozvena, spevácky zbor slovenských učiteliek:
www.szsu-ozvena.sk
Všetky práva vyhradené Copyright © 2018 | Domov speváckeho zboru slovenských učiteľov